24.septembrī Auces vidusskolas stadionā norisinājās Dobeles novada bērnu un jauniešu sporta spēles futbolā 7:7 vecākās grupas zēniem un meitenēm, kurās piedalījās  6 meiteņu un 8 zēnu komandas. Sacensības notika uz trīs laukumiem, divās apakšgrupās . Divas labākās komandas no katras apakšgrupas aizvadīja pusfināla un fināla spēles.

Finālā  meitenēm sīvā  cīņā uzvarētāji tika noskaidroti pēc 7 m soda sitieniem. Pārāka izradījās Dobeles 1. vidusskolas komanda , kura izcīnīja uzvaru, atstājot aiz sevis Dobeles Valsts Ģimnāzijas spēlētājas. 3. vietu izcīnīja Bikstu pamatskola.

Zēniem :

1.vieta  - Auces vidusskola

2.vieta – Dobeles Valsts ģimnāzija

3.vieta – Bēnes pamatskola

Ar futbola čempionātu atklājam Dobeles novada bērnu un jauniešu sporta spēļu 2024/2025 m. g. sezonu. Paldies skolotājiem un skolēniem par dalību.

1 view0 comments