top of page
Meklēt

Pie DSS audzēkņiem viesojas basketbolists Arvis Sevčenko

12.04. pie jaunajiem Dobeles Sporta skolas basketbolistiem, viņu treniņa laikā viesojās Arvis Savčenko

Bijušais Dobeles Sporta skolas audzēknis ir ievērojams spēlētājs Latvijas basketbola ainavā, kurš ar savu pieredzi un prasmi turpina atstāt iespaidu gan vietējās līgās, gan turnīros. Basketbolists ir bijis ‘’Ghetto Basket’’ turnīra uzvarētājs, kā arī palīdzējis savai komandai Kandava/Anzāģe izcīnīt bronzas medaļas NBL čempionātā 2022. gadā.

Tikšanās laikā jaunie basketbolisti uzzināja par gatavošanos spēlēm, par sportistu motivāciju, par dienas režīmu, par ceļu, kuru pats basketbolists veicis līdz panākumiem valsts un starptautiskā mērogā, kā arī daudz citas atbildes uz viņiem interesējošiem jautājumiem. Neizpalika arī praktisko basketbola elementu izpilde un fotografēšanās kopā ar ciemiņu.

Šādi brīži noteikti dod jaunajiem sportistiem papildus iedvesmu un motivāciju neatlaidīgi strādāt savu mērķu sasniegšanai.

Sirsnīgs paldies skolas padomes pārstāvim Jānis Amsils  par šīs tikšanās noorganizēšanu.



 
 
 

Comentários


Kontakti

Edgara Francmaņa iela 5, Dobele, LV-3701
E-pasts: sporta.skola@dobele.lv
Tel: 63723201

Darba laiks

Pirmdiena – Piektdiena 

8.00 – 12.00

13.00 – 17.00

Seko mums!

  • Facebook

© 2020 Dobeles Sporta skola

bottom of page